S10 B

 

Półautomatyczna montażownica z ramieniem odchylanym na bok. Mocowanie koła odbywa się na zaokrąglonym stole montażowym o grubości 10mm obracającym się w dwóch kierunkach, uruchamiany dwoma siłownikami. Aby być zgodnym z nowymi normami europejskimi CE S10B jest dostarczany z półautomatycznym naoliwiaczem i osłoną na pedały, aby móc lepiej chronić dolne kończyny operatora.

 

S20 A

 

Montażownica automatyczna z pneumatycznie odchylaną kolumną przeznaczona jest do profesjonalnych serwisów do montażu i demontażu opon samochodów osobowych i dostawczych (również motocyklowych za pomocą specjalnych adaptatorów-opcja). Głowica montażowa z ręcznym ustawianiem i pneumatycznym blokowaniem wyposażona jest w wymienne akcesoria z tworzywa dzięki którym felgi są chronione przed uszkodzeniem. 

 

 

S40 AB

Montażownica automatyczna z pneumatycznym odchylaniem kolumny na bok,sterowanym pedałem w celu szybkiego zwolnienia przestrzeni roboczej. Głowica montażowa z ręcznym ustawianiem i pneumatycznym blokowaniem wyposażona jest w wymienne akcesoria z tworzywa dzięki którym felgi są chronione przed uszkodzeniem. Przeznaczona jest do profesjonalnych serwisów do montażu i demontażu opon samochodów osobowych i dostawczych (również motocyklowych za pomocą specjalnych adaptatorów-opcja) jest urządzeniem dla specjalisty ogumienia który oczekuje bezpieczeństwa, szybkości i niezawodności.

 

S55

Montażownica automatyczna przeznaczona do wszystkich kół samochodów osobowych i dostawczych jak również do Kół racing o zwiększonej szerokości. Kolumna o powiększonej wysokości odchylana pneumatycznie wyposażona w głowicę odpowiednio pochyloną w celu ułatwienia zdejmowania drugiej-dolnej stopki opony. Głowica montażowa z ręcznym ustawianiem i pneumatycznym blokowaniem wyposażona jest w wymienne akcesoria z tworzywa dzięki którym felgi są chronione przed uszkodzeniem.

 

S70

Montażownica automatyczna o innowacyjnej konstrukcji, stworzona specjalnie dla profesjonalistów z branży przeznaczona do demontażu i montażu wszystkich kół samochodów osobowych i dostawczych . Bez żadnych adapterów i regulacji jest w stanie chwytać felgi od 10” do 24”. Jej wytrzymałość i niezawodność uzyskane dzięki przyjęciu opatentowanych rozwiązań technicznych, zmniejszenie wysokości od podłoża i siłownik zbijaka dwustronnego działania powodują,że S70 jest idealna do pracy przy szczególnie trudnych opon oraz o niskim profilu jak RunFlat.

 

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij