Saturn Tronic 1510-500 ES

 

  • moduł śrubowy: opatentowany pojedynczy stopień smarowany wtryskiem oleju.
  • sterowanie: kompresor wyposażony w mikroprocesorowy panel sterowania Easy Tronic Micro pozwalający na modyfikację pracy parametrów sprężarki (ciśnienia, czasu biegu jałowego), kontrolujący pracę sprężarki z funkcją wyświetlania komunikatów błędu jak również czasów pozostających do wymiany materiałów serwisowych (filtr oleju, powietrza, olej , separator). Pokazuje on również dzięki wbudowanym czujnikom komunikaty o powstałych błędach w funkcjonowaniu kompresora. 
  • sprężarka posiada komplet dokumentacji technicznej niezbędnej do dokonania rejestracji w UDT oraz instrukcję obsługi w języku polskim.
  • kompresor posiada na wyposażeniu osuszacz ziębniczy z punktem rosy + 3oC
  • zamontowany osuszacz ziębniczy pozwala na redukcję kosztów związanych z zajmowaniem dużej powierzchni użytkowej, na eliminację błędów podczas montażu oraz powoduje, że sprężone powietrze pozbawione jest cząsteczek wody

kompresor doskonale nadaje się do lakierni, małych serwisów samochodowych i wulkanizacyjnych. Montaż kompresora wymaga jedynie podłączenia do sieci elektrycznej i instalacji sprężonego powietrza.


wróć  
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij