KOMPRESORY / SPRĘŻARKI ŚRUBOWE

Sprężarki śrubowe gwarantują nieustanną dostawę powietrza pod stałym ciśnieniem bez ograniczeń czasowych. Oferowane sprężarki śrubowe obejmują szereg rozwiązań gotowych do zastosowania zarówno w dużych zakładach przemysłowych, jak i rozwiązań profesjonalnych. Zintegrowany osuszacz powietrza z kompresorem śrubowym gwarantuje dostawę suchego pozbawionego wilgoci  powietrza we wszystkich warunkach pracy. Zastosowanie zintegrowanego osuszacza powietrza zapobiega kondensacji wody  i korozji w sieci.

Sprężarki śrubowe

Dostarczamy kompresory bezpośrednio od producentów. Sprawność i wydajność sprężarki śrubowej w dużej mirze zależy od wykonania śrub oraz szczelności pomiędzy śrubami a obudową . Konstruktorzy sprężarek śrubowych dążą do jak najbardziej kompaktowych rozmiarów i maksymalnego zwiększenia wydajności. Sprężarki śrubowe możemy podzielić na: Sprężarka śrubowa olejowa, Sprężarka śrubowa bezolejowa, Sprężarka śrubowa o zmiennym przepływie. Kompresory to urządzenia wyprodukowane w oparciu o najnowsze osiągnięcia w dziedzinie pneumatyki. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na naszym sklepie internetowym.

Sprężarka przemysłowa

Dostarczamy kompresory kurierem do każdego miejsca w Polsce. Nasze sprężarki pracują w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Szczecinie, Zakopanym, Przemyślu, Krakowie Katowicach, Opolu  i we wszystkich miastach i miasteczkach w całym kraju, Kompresory śrubowe dostarczane samochodami z windą tak ze odbiorca nie ma problemu z odbiorem kompresora śrubowego. To samo dotyczy dostawy sprężarki tłokowej. Każda sprężarka dostarczana kurierem jest wypakowana z samochodu przez kuriera i ustawiana we wskazanym miejscu. Zalecamy aby przy kurierze sprawdzić stan opakowania szczególnie czy nie ma śladów po przewrotce kompresora. Każde uderzenie kompresora  podczas transportu może skutkować zniekształceniem osłony wentylatora lub silnika elektrycznego a w konsekwencji do awarii.

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij